Привітання з Днем захисника України

Дата: 14.10.2016 11:30

Фото без опису Шановні захисники незалежної  України!

Щиро й сердечно вітаю вас із державним святом – Днем захисника України, яке відзначається 14 жовтня у день свята Покрови Пресвятої Богородиці, водночас із Днем Українського козацтва. Це свято, в якому переплелися давні козацькі традиції та історія сучасних героїв-патріотів.

У цей день ми вшановуємо всіх, хто захищає рідну Україну від зовнішнього агресора, боронить її незалежність, державність й територіальну цілісність. Дякуємо воїнам, які не шкодують сил і здоров’я, проявляють мужність і витримку, виборюють право нашого народу на свободу, людську гідність та щасливе життя на рідній землі.

Щиро вітаю всіх, хто має високу честь носити горде ім’я захисника України, зі святом та бажаю незламної волі та мужності, надійного тилу, міцного здоров’я та мирного й щасливого майбутнього кожному з нас, нашим рідним, усій Україні!

В.Мошкун