Привітання з нагоди Міжнародного дня захисту дітей

Щиро вітаю вас та ваші родини із добрим та радісним святом – Міжнародним днем захисту дітей!

Немає кращої пори у житті людини, як дитинство. Цей прекрасний, без турботливий період залишає у душі кожного відголосок теплих спогадів, які протягом усього життя допомагають долати перешкоди та негаразди.

Діти – це квіти нашого життя, неоцінений скарб. Майбутнє України залежить від того, яке підростаюче покоління ми виховуємо, які зерна справедливості, мужності та добра в них закладемо. Від нас залежить, в якій країні будуть жити наші діти, якою мовою вони розмовлятимуть та на яких традиціях зростатимуть. Важливість цього завдання – виростити й виховати гідних українців. Тільки спільними зусиллями родини, держави та суспільства в цілому зуміємо виховати всебічно розвинених, свідомих та сильних духом громадян, щирих патріотів своєї держави.

Миру і злагоди кожній дитині, кожній родині, усій Україні

З повагою сільський голова

В.Мошкун