Моє село на карті України.

Дата: 21.10.2016 12:12

Фото без описуМоє село на карті України.

Погожої днини 16 жовтня жителі с. Ситне, Карпилівки, Гайків-Ситенських зібралися у приміщенні школи для святкування Дня села, приуроченому 145-ій річниці першої згадки про село.

Розпочалося свято спортивними змаганнями, які визначили найсильніших та найспритніших серед дітей, молоді та дорослих. Переможцями у настільному тенісі стали – Бречко Вадим, Семеренко Анна та Олійник Андрій, у армреслінгу – Швець Іван, Кравчук Софія, Шевчук Любомир, у віджиманні штанги не було рівних Семегіну Олександру, Шевчуку Любомиру та Шевчук Есмеральді. Ручний динамометр найкраще здолали Грицайчук Олександр, Кравчук Сергій та Ткачук Володимир. У грі «Футзал» першість виборола команда с. Ситне «Ситняки», а друге місце посіла команда учнів Ситненської школи «Сокіл». Справедливим суддею у всіх змаганнях була вчитель фізкультури Ситненської ЗОШ Шевчук Маріанна Миколаївна. Посприяв у проведенні змагань і колишній вчитель-методист Маркович Юрій Сергійович.

Фото без описуРозпочали святковий концерт ведучі Віола Кот та Людмила Маркович, які теплими словами привітали присутніх зі святом. Запалив посмішки у глядачів виступ ансамблю «Ситнівчанка» піснями «Добрі люди, щирі люди», «Село моє рідне», «На порозі біля хати».

Села як і люди мають свої біографії, у кожного своя – неповторна, саме про історію сіл, про легенди, які дали назву населеним пунктам розповіла бібліотекар публічно-шкільної бібліотеки с. Ситне Семеренко Ю.В..

Про те, чим живуть люди сьогодні розповів виконуючий обов’язки старости Матюшок Г.В.. Він вручив подарунки найстаршому та наймолодшому жителю,а також дипломи переможцям спортивних змагань.

Фото без описуХвилиною мовчання вшанували пам'ять нашого героя - земляка Івана Лемещука ,який загинув 5 вересня 2014 року. Згадали також односельців, які захищали нас у цій страшній війні-Коваль Володимир,Коб'юк Роман,Мельник Юрій,Галій Валентин, Семеренко Андрій,Гуменюк Дмитро, Магізов Іван.  .Для  них прозвучав вірш «Гомоніла Україна» у виконанні Людмили Маркович.

Продовжив концерт  виступ ансамблю «Вишиванка»,без якого не проходить жодне свято ,як у селі так і за його межами. Пісні «За нашим садом», «Світи місяченьку»,»Ой при  лужку»,подарували справжню насолоду українською піснею. Щем у серці викликала пісня – молитва «Я піснею звертаюся до Бога «у виконані  тріо у складі Марії Ліщук ,Неоніли Кощук ,Ілони Кот,та «Мої батьки»у виконані Діани Трачук .Дарували гарний настрій пісні «Кохання –золото», «Ми –українці»-Альона Рабчун, «Квітуча Україна»- Ілона Цап,  «Мамина вишня»- Віола Кот, «Цвіте калина»- Анастасія Остапчук.

Фото без описуВеселий сміх викликали гуморески у виконанні Назара Биця. Святкове привітання подарували глядачам найменші учасники концерту- Софійка Табачук ,Іринка Котик,Богдана Коб'юк,Настя Романюк,Володя Гусарук.

Особливе пожвавлення після концерту було у фойє школи,де були представлені страви української кухні.Кожен міг скуштувати і оцінити справжні смаколики,які приготували сільські господині.

Теплі слова привітання і подяки прозвучали від художнього керівника районного Будинку культури А.О.Комар.

Завідуюча клубом Табачук Т.М. подякувала всім за те,що прийшли на свято і висловила надію,що таке свято стане традиційним ,а держава наша завжди буде сильною,вільною,та незалежною.

Велика подяка спонсорам ,які вже стали постійними помічниками у проведенні заходів, це- Циганюк В.В., Ліщук М.П., Газицький   В.М.,Савчук М.М., Шевчук М.М., Шевчук І.В., Мазуркевич Л.П., Кучкуда О.О,.

Семеренко Ю.В.

Бібліотекар публічно – шкільної  бібліотеки  с.Ситне