Відкриття турніру з футболу серед ФК «Крупець» та ФК «Підлужжя»

Дата: 22.05.2017 12:10

Фото без описуВідкриття турніру з футболу серед ФК «Крупець» та ФК «Підлужжя»

У неділю, 21 травня, на стадіоні села Крупець відбулося відкриття турніру з футболу серед ФК «Крупець» та ФК «Підлужжя» Дубенського району. На заході були присутні  голова Крупецької сільської ради Мошкун В.В., голова федерації футболу Дубенщини Кириченко О.В., голова громадської організації ФК «Крупець» Феленюк Р.В.  та депутат сільської ради  Хомяк В. Л.

Хвилиною мовчання присутні  вшанували пам’ять жертв політичних репресій. З вітальним словом до присутніх звернулися Віталій Володимирович Мошкун та Олександр Васильович Кириченко, дівчата – українки вручили капітанам команди запашні короваї.

Представник від агрокорпорації "Крупець" Хомяк Василь Леонідович вручив для ФК "Крупець" футбольні м'ячі та сітки для воріт.

Ми обіцяли вам футбольне свято і сподіваємося, що воно  запам’яталося гравцям та вболівальникам саме таким — святковим, атмосферним та неймовірним.

Дякуємо командам, футболістам та всім, хто був причетний до турніру.