День вишиванки в Карпилівському ДНЗ

Вишиванка– національна святиня, що символізує духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь. Вишиванку передають з роду в рід, зберігають як безцінну реліквію.

Щорічно третього четверга травня місяця українці відзначають День вишиванки.

І в Карпилівському ДНЗ « Сонечко» відсвяткували «День вишиванки». Було організовано та проведено цікаве дійство за участю дітей та дорослих нашого закладу. В святковій залі було зроблено міні музей вишиванки , де працівниками було  зібрано ручні роботи  різних поколінь .  Також лунали українські пісні, вірші, таночки. Свято продовжилось на території закладу, де діти водили хороводи та гаївки.  Діти разом з працівниками закладу , в  барвистих вишиванках   з задоволенням крокували центральною вулицею села. . На святі панував піднесений настрій, всі милувалиcя барвистими візерунками вишиванок.

Вишиванка – для українця не лише одяг, не лише вбрання, яке вдягається у найважливіші дні життя або на свята. Це - символ приналежності до роду та нації, а у наш час ще й один із символів, за яким вирізняється наш народ у багатомірному, багатовбраному глобалізованому світі. Яскраві кольори, фантастичні візерунки-символи, багатство фантазії майстрів – усе це і є вишиванка.

Завідувач ДНЗ Семеренко Н.М.