Зустріч з представниками Асоціації Міст України

Зустріч з представниками Рівненського регіонального відділення асоціації міст України

18 травня 2017 року в Крупецькій ОТГ відбулася зустріч з представниками Рівненського регіонального відділення асоціації міст України (РРВ АМУ).

Асоціація міст України – це єдина Всеукраїнська асоціація органів місцевого самоврядування, яка бере активну участь у формуванні законодавчої бази місцевого самоврядування,  реформуванні бюджетної політики та міжбюджетних відносин, надає інформаційну, організаційну та консультативну допомогу членам асоціації, опікується проблемою підготовки і перепідготовки муніципальних кадрів, налагоджує міжнародні побратимські зв'язки між містами.

На зустрічі в Крупецькій ОТГ були:  виконавчий директор Тетяна Грещук, консультант з правових питань Василь Курилас, консультант з бюджетних питань Людмила Кушнер.

Виконавчий директор Т.Грещук детально розповіла, як на сьогодні виглядає децентралізація в області, які переваги та можливості отримали вже існуючі об'єднані територіальні громади. Консультант з правових питань В.Курелас дав роз'яснення з юридичних питань, щодо об'єднання територіальних громад та інших правових організаційних заходів. Консультант з бюджетних питань Кушнер Л. повідомила про порядок формування бюджету громади.

Сільський голова Крупецької ОТГ Мошкун Віталій Володимирович поставив ряд запитань представникам РРВ АМУ, щодо функціонування і подальшого розвитку об’єднаної громади.

Представники Рівненського регіонального відділення асоціації міст України разом із сільським головою В.Мошкуном завітали до Крупецької ЗОШ І-ІІІ ступенів і взяли участь в святкуванні Дня вишиванки.