Повідомлення про врахування громадської думки при розробленні містобудівної документації

Дата: 20.09.2016 11:47

Крупецька об’єднана територіальна громада проводить виготовлення генерального плану села Гнильче та села Гайки. Розробником даних містобудівних документацій виступає Рівненської філії ДП УДНДІ проектування міст «ДІПРОМІСТО». Матеріал проектних пропозицій викладений на офіційному сайті Крупецької громади - www.krupetska.gromada.org.ua в рубриці «Містобудівна документація/Генеральні плани»

Для прийняття найбільш актуальних і практичних рішень, які б максимально задовільнили потреби громади при створенні планової забудови територій цих сіл проводиться опитування щодо врахування громадської думки.

Просимо жителів громади, суб’єктів господарювання та інвесторів, які проявляють ініціативу щодо формування забудови територій цих населених пунктів подати свої пропозиції, наміри чи бачення щодо створення перспективного будівництва об’єктів різного призначення,  рекреаційних та ландшафтних зон, інженерно-транспортної інфраструктури, а також зміни цільових призначень земельних ділянок.

Пропозиції можна подати у відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації та на адресу Крупецької об’єднаної територіальної громади.

Опитування буде проводитися на протязі тридцяти календарних днів.