Крупецька громада
Радивилівський район, Рівненська область

День Героїв Небесної Сотні

День Героїв Небесної Сотні

20 лютого ми відзначаємо День Героїв Небесної Сотні. В цей день хочеться згадати ту щиру відвагу, силу духу та стійкість усіх тих, хто віддав своє життя під час Революції гідності. Це люди різного віку та статі, яким було небайдуже майбутнє держави. Вони приходили на Майдан свідомо, відстоюючи права і свободи кожної людини.

Все те, що відбувалося на головній площі столиці, вже вписано в історію «трагічними нитками» подій. Це доленосний період для України, її народу. Ми будемо пам’ятати і не забудемо Євромайдан та його героїв.

Тих сто людей, які були один для одного чужими, об’єднала єдина мета і бажання – вплинути на майбутнє країни, відстояти ідеали демократії. Вони мимоволі сформували «обличчя» нашої Батьківщини для усього світу. Україну сприймають як волелюбну, незламну, сильну, освічену, патріотичну країну.

Однак сьогодні варто згадати про всіх, хто віддав своє життя впродовж останніх років. І згадувати надалі, завжди, хоча б для того, аби не допустити чогось подібного в майбутньому. Адже ці події багато що прояснили, відкрили багатьом очі, розставили все по своїх місцях. І якщо правильно скористатись цим досвідом, ми справді можемо побудувати незалежну і процвітаючу державу.

Дякуємо Вам, Герої України! Ви назавжди залишитесь у наших серцях… 
 « повернутися до списку новин