Засідання четвертої сесії Крупецької сільської ОТГ

Дата: 13.09.2016 11:10

Фото без описуЗасідання четвертої сесії Крупецької сільської ОТГ

9 вересня 2016 року в сесійній залі сільської ради відбулось засідання четвертої сесії Крупецької сільської ради. Очолив засідання голова сільської об’єднаної територіальної громади Віталій Мошкун. В роботі засідання сесії взяли участь депутати сільської ради, в.о. старости старости сіл Михайлівка, Засув – Маркович В.А., в.о. старости сіл Ситне,Табачуки, Коти, Гайки-Ситенські, Карпилівка – Матюшок Г.В.,  в.о. старости сіл Боратин, Довгалівка, Гоноратка – Шанковський І.П.

Засідання четвертої сесії розпочалось з виконання гімну України. Депутати Крупецької сільської об’єднаної територіальної громади вперше заспівали державний гімн під супровід фонограми.

На порядок денний виносились 14 питань:

1. Про внесення змін до Крупецького сільського бюджету на 2016 рік.
  2. Про внесення змін до Боратинського сільського бюджету на в 2016 р.
  3. Про внесення змін до Михайлівського сільського бюджету на в 2016 р.
  4. Про внесення змін до Ситненського сільського бюджету на в 2016 р.
  5. Про внесення змін до рішення Крупецької сільської ради від 07 квітня 2016 року № 53 «Про Програму організації громадських робіт на  території Крупецької сільської ради за рахунок коштів сільського бюджету на 2016 рік».
  6. Про внесення змін  до рішення від 16 червня 2016 року № 22  «Про Програму організації громадських робіт на території сіл Михайлівка, Засув за рахунок коштів Михайлівського сільського бюджету на 2016 рік».
  7. Про внесення змін до рішення Крупецької сільської ради «Про затвердження рішень Ситненської сільської ради від 01.03.2016 року     № 23 «Про організацію громадських робіт на території Ситненської сільської ради на 2016 рік» та рішення № 25 від 01.03.2016 року «Про організацію громадських робіт у 2016 році» у новій редакції.
  8. Про доповнення до рішення Крупецької сільської ради від 24.12.2015 року №17 «Про затвердження штатного розпису та видатків на апарат Крупецької сільської ради на 2016 рік».
  9. Про встановлення надбавки сільському голові.
  10. Про Положення про тендерний комітет Крупецької сільської ради  об'єднаної територіальної громади.
  11. Про надання дозволу на передачу в оренду частини приміщення адмінбудинку сільської ради.
  12. Про уточнення назви вулиці в с.Крупець.
  13. Блок земельних питань.
  14. Розгляд заяв і звернень.