Управління Держпродспоживслужби в Радивилівському районі повідомляє

Увага!

Управління Держпродспоживслужби в Радивилівському районі надає інформацію для оприлюднення.

Відповідно до інформації Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області 19.04.2017  в особистому підсобному господарстві громадянина, який проживає в с. Городок (Володимирецький район, Рівненська область), було зареєстровано захворювання та загибель свиней.

При дослідженні відібраних проб біоматеріалу в Державному науково-дослідному інституті з лабораторної діагностики та ветеринарно- санітарної експертизи (м.Київ) 20.04.2017 встановлено діагноз – африканська чума свиней (АЧС) (звіт про результати дослідження № 002635 п.м./17 від 20.04.2017).

З метою координації дій з локалізації та ліквідації спалаху АЧС 21.04.2017 проведено засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Володимирецькій районній державній адміністрації, рішенням якої затверджено план з ліквідації АЧС, визначено межі епізоотичного осередку, зон захисту та нагляду.