Шановні мешканці Крупецької ОТГ!

26 квітня – це не просто календарна дата, це символ, наповнений гіркотою подій, дата, яка розділила життя на  до  і  після  Чорнобиля.

Слово «Чорнобиль» для всіх народів планети Земля, стало синонімом ядерного колапсу.

Світ ще не знав такого масштабного та тривалого за наслідками техногенно-екологічного лиха. У пам'яті десятків тисяч людей, котрим волею долі судилося приборкувати атомну стихію, та весняна ніч 26 квітня 1986 року назавжди залишиться невигойною раною. Це застереження всьому людству: науково-технічний прогрес може приносити не тільки солодкі, а й дуже гіркі плоди.

Пригадуючи ті жахливі весняні дні, ми схиляємо у скорботі голову перед світлою пам'яттю про загиблих, котрі у відсвітах Чорнобиля назавжди увійшли в безсмертя, і віддаємо данину живим.

Щиро бажаю всім Вам та Вашим рідним і близьким міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра й злагоди. Хай завжди поруч з Вами буде людська подяка за Ваші добрі справи в минулому і тепер.

Сільський голова

В.Мошкун