Тенісний турнір

Дата: 03.03.2017 10:09

Фото без опису Тенісний турнір

26 лютого в клубі села Баранне пройшов турнір з пінг понгу (тенісний турнір). Юнаки готувалися до нього чи не всю зиму, а коли прийшов час змагань, то азарту не було меж. На турнір були запрошені учасники з села Крупець. Змагалися дві вікові категорії. Спочатку учасники молодшого віку боролися за перемогу.  Та переможцями стали: перше призове виборов Андрій Загурський (с.Баранне), II місце – Арсен Корчинський (с.Баранне), III місце –  Владислава Ясковець (с.Баранне).

У перервах між грою учасників частували чаєм та кавою милі дівчатка-помічниці – Мирослава Казмірчук та Владислава Ясковець.

Коли розпочали тунірну гру учасники старшої категорії, то тут почався чи не справжній спорт. За звання кращого змагалися хлопці з сіл Крупець та Баранне.

Фото без описуПеремогу отримали: перше призове у нелегкій боротьбі здобув Роман Сенчук, II місце – Дмитро Стаднік, III місце – Сергій Казмірчук і всі ці хлопці з села Баранне. Це все означає, що молодь нашого села любить спорт!

В кінці турніру  переможці потисли один одному руки та зробили світлини на пам’ять.

Дякую всім учасникам турніру  і  запрошую людей із інших сіл нашої громади, які люблять спорт, а особливо теніс,  до нашого закладу. Ми завжди будемо раді Вас бачити.

Марія Ясковець,

завідувачка клубом с.Баранне