Урочиста лінійка до дня Соборності «Естафета поколінь від діда – прадіда»

Урочиста  лінійка  до дня Соборності «Естафета поколінь від діда – прадіда»

23 січня 2017 року в Крупецькій ЗОШ  І-ІІІ ступенів була проведена урочиста  лінійка  до дня Соборності «Естафета поколінь від діда – прадіда». Учасники заходу не тільки прослухали історію виникнення свята – Дня Соборності України, а й ознайомились з історичними фактами про Україну, пригадали видатних українців, дізналися про всеукраїнську акцію «живий ланцюг» від Львова до Києва , яка відбулася 20 січня 1990 року, як символ духовної  єдності людей східних і західних земель України.

Цікаво та змістовно учні 8-А класу, під керівництвом Калашнікової О.М., бібліотекаря школи та Ольшанської Т.А., класного керівника,  розповіли про героїчне минуле та духовне відродження нашого народу, про його славу і могутність, про споконвічну мрію українців – волю та незалежність України. Учні 5-11 класів переглянули презентацію «Соборність України», виконали гімн України, а на завершення Шмандюк Юрій, Казмірчук Мирослава (8-Б клас), Мирончук Христина, Мирончук Ірина, Мамчур Вікторія (9 клас) виконали пісню «Київська Русь».