Свято Валентина «Лиш для любові варто жить» 2017 рік

Дата: 16.02.2017 10:05

Свято Валентина «Лиш для любові варто жить» 2017 рік

Кохання древнє, як світ і вічне як істина. Можливо, воно і є тією істиною, яку впродовж тисячоліть шукають мудреці й філософи. А, ті , хто пізнав тайну високого кохання, назавжди залишаються в людській пам,яті.

У кафе барі «У Бондара» с.Крупець святкувала Валентина Крупецька молодь, а також прийшли подивитись і прийняти участь люди середнього віку та молодь,  які в цей час святкували хрестини новонародженого маляти.

Автор цих рядків дала історичну довідку про Римського імператора який заборонив людям одружуватись, що обов’язок чоловіка бути хоробрим воїном боронити Рим, а шлюб утримує його вдома.

Всупереч цьому наказу молодий єпископ Валентин порушив імператорський наказ, таємно вінчав закоханих. Виявивши цю злочинну діяльність його, як порушника закону кинули до в’язниці, а потім стратили 14 лютого, перед стратою Валентин послав коханій дівчині прощальну записку з підписом від «Валентина». Дата смерті священика, який став на захист закоханих і дала початок святкування цього свята. Римські завойовники захопивши Британію принесли з собою свято Валентина. Воно швидко прижилося і вже звідти поширилось усім світом. Молоді люди єдналися в пари і тому всі атрибути свята символізують кохання, з того часу почали надсилати анонімні листи «валентинки» на яких зображені голуби, пробиті серця, віршовані побажання єдиному чи єдиній.

Що таке любов, а що таке захоплення, хто такий справжній друг, а хто несправжній розповіла директор будинку культури М.Кундеус.

Присутні відповіли на питання :

1. «Якому стилю ви віддаєте перевагу діловому чи молодіжному.
  2. Сьогодні багато жінок своїми вчинками та способом життя нагадують чоловіків, як ви до цього ставитесь?
  3. В чому ви бачите сенс свого життя?
  4. Які якості на вашу думку повинні бути у справжнього чоловіка…

На святі проводились конкурси, ігри на  швидкість, з зав.язаними очима, з повітряними кульками «поцілунковий конкурс», «поворожи мені Валентин». Переможці отримували заохочувальні призи.

Любов, як сонце, світу відкриває

Безмежну велич людської краси

І тому світ завжди благословляє

І сонце, що встає, і серце що кохає…