Рівненська область, Радивилівський район

Засідання «круглого столу» щодо створення телерадіокомпанії

Дата: 05.05.2017 09:58

Засідання «круглого столу» щодо створення телерадіокомпанії

3 травня  відбулося засідання «круглого столу» щодо створення телерадіокомпанії на базі Демидівського, Млинівського та Радивилівського районів. У заході взяли участь голови районних рад та райдержадміністрацій Млинівського, Радивилівського і Демидівського районів, голови Козинської, Крупецької, Радивилівської, Острожецької, Млинівської та Боремельської ОТГ.

З вступним словом до присутніх звернувся голова Млинівської райдержадміністрації Петро Рухер, який звернув увагу на необхідність якісного місцевого інформаційного продукту для мешканців даного регіону.

В ході зустрічі Віктор Іваськів - редактор КО «Редакція районного радіомовлення» Млинівської районної ради, презентував проект телерадіокомпанії КО «Редакція районного радіомовлення» Млинівської районної ради Рівненської області під назвою «Південна Рівненщина». Слід зазначити, що ліцензію на телерадіомовлення  Віктор Миколайович виграв на конкурсній основі. Телерадіокомпанія носитиме інформаційно-розважальний характер і займатиме 24 години ефірного часу.

Під час засідання піднімалися також питання матеріально-технічного забезпечення телерадіокомпанії, заповнення ефірного часу, прискорення завершення будівництва телевежі та фінансового характеру.