Престольне свято у с.Крупець

Дата: 07.06.2017 09:34

Фото без описуПрестольне свято у с.Крупець

05 червня 2017 р., у другий день свята Пресвятої Трійці, коли Церква згадує Святого Духа, звершувалися урочисті богослужіння. Особлива молитва промовлялася на парафіях сіл, де церква носить ім’я Трійці. До кожного Свято-Троїцького храму завітали запрошені гості із числа священиків. У церкві села Крупець, де настоятелем благочинний протоієрей Ігор Данилюк, було звершено соборне богослужіння. Божественну святкову літургію очолив канцлер Рівненської єпархії протоієрей Сергій Лучанін. Йому співслужили настоятель храму, благочинний Демидівщини протоієрей Василь Іваник, духовенство із сусідніх сіл-парафій та протодиякон Василь Стефанишин.

Хресний хід завершився молебнем, загальним многоліттям і вітальним словом-проповіддю канцлера єпархії отця Сергія, після чого настоятель Свято-Троїцької парафії с. Крупець подякував усім за молитву, яка створила приємне відчуття християнської любові, що линула від гостей, які прибули на це свято.