ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА ТА З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

Дата: 23.08.2016 09:01

Фото без описуШановні жителі об'єднаної громади!

Прийміть щирі привітання з нагоди визначних державних свят – Дня Державного Прапора та 25-ї річниці від дня проголошення Незалежності нашої країни!

Коли, як не сьогодні, питання про незалежність нашої держави, її цілісність та свободу народу постає досить гостро. Україна вкотре переживає важкі випробовування. У такий тяжкий час ми, маємо бути єдині, зі спільною метою – незалежністю! Нехай серця кожного українця наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозумінням! У першу чергу, бажаю миру в нашій незалежній країні! Хай спокій, щастя, любов та добробут запанують в кожному домі!

В.Мошкун