Поетичний дебют " Зупинилось небо у вікні"

Дата: 24.02.2017 00:36

Фото без описуПоетичний дебют " Зупинилось небо у вікні"

21 лютого у приміщенні публічно – шкільної бібліотеки села Михайлівка відбувся поетичний дебют "Зупинилось небо у вікні", приурочений Героям Небесної Сотні. Учасники літературного об’єднання «Проба пера», що діє при бібліотеці, присвятили свої поетичні рядки Героям майдану, загиблим воїнам АТО. Бібліотекар Ольга Вікторівна продемонструвала електронну презентацію про Героїв Небесної Сотні. Невинна Анастасія прочитала власний вірш - присвяту Назару Крохмалю.

Пам'ять
В сльозах стояла мати молода,
Ридав і батько вголос, молилась Богу втомлена сестра за Назара, який пішов із дому.
Пішов... І більше не прийде...
Не поцілує мамі руки... Сестру до серця не прижме, і не потисне батьку руку.
Залишив все... Покинув всіх назавжди. Пішов у вічність молодим, мабуть судилось Богом Світлим в раю життя своє дожить.
І плаче мати довгими ночами, і смуток в день не покида, могилу вистлала квітками, стежину довгу протопта.
А він з небес все поглядає і просить маму - Вже не плач! Молися Богу ти за мене, а я подбаю за всіх вас.
Приходь до мене на могилу, мамо,
та сліз гірких ти вже не лий, я буду поряд завжди з вами -  у квіточках, пташках і у думках.