Попередження про погіршення погодних умов

За інформацією Рівненського обласного центру з гідрометеорології, 28 березня впродовж доби очікуються пориви північно - західного вітру 17 – 22 м/с, налипання мокрого снігу, на дорогах ожеледиця, вночі значний дощ з переходом у сніг. (І рівень небезпечності, жовтий). Зміна погодних умов може призвести до ускладнення руху транспорту на окремих ділянках доріг та стале функціонування систем життєзабезпечення, енергопостачання населених пунктів.

16:26:10 27.03.2023

Попередження про небезпечні метеорологічні явища

Попередження про небезпечні метеорологічні явища За інформацією Рівненського обласного центру з гідрометеорології, 14 березня впродовж доби очікуються пориви південно-західного вітру 15 – 20 м/с, вночі та вранці на окремих ділянках доріг ожеледиця (І рівень небезпечності, жовтий). Зміна погодних умов може призвести до ускладнення руху транспорту на окремих ділянках доріг та стале функціонування систем життєзабезпечення, енергопостачання населених пунктів.   Начальник чергової зміни ОКЦ ГУ ДСНС України у Рівненській області полковник служби цивільного захисту Ігор КОЛЯДЮК

14:45:33 13.03.2023

Попередження про небезпечні метеорологічні явища

За  інформацією Рівненського обласного центру з гідрометеорології, 14 березня впродовж доби очікуються пориви південно-західного вітру 15 – 20 м/с, вночі та вранці на окремих ділянках доріг ожеледиця (І рівень небезпечності, жовтий).

12:58:12 13.03.2023

В Крупецькому ЦНАП відбудеться виїзний прийом громаднян фахівцем Пенсійного Фонду

Сьогодні, 8 березня 2023 року, в Крупецькому ЦНАП відбудеться виїзний прийом громадян фахівцем Пенсійного фонду України з 10.00 до 13.00. Ласкаво просимо в Крупецький ЦНАП с.Крупець вул.Довга, 68

06:30:14 08.03.2023

Чин похорону загиблого воїна Олександра Ферчука розпочнеться завтра, 7 березня, о 12.00 в с. Хотин

7 березня 2023 року мешканці Крупецької територіальної громади проведуть в останню путь нашого загиблого захисника Олександра Юрійовича Ферчука, який загинув 4 березня 2023 року від рук російських окупантів у Бахмутському районі Донецької області.

20:17:17 06.03.2023

Попередження про небезпечні метеорологічні явища

Попередження про небезпечні метеорологічні явища в Україні 25 лютого вдень в Україні пориви вітру 15-20 м/c, на високогір'ї Карпат 25-30 м/с, хуртовина. Вдень в Карпатах значний сніг, на Закарпатті значний дощ та мокрий сніг (I рівень небезпечності, жовтий). Такі погодні умови можуть призвести до ускладнення роботи енергетики, комунального господарства та порушення руху транспорту на окремих ділянках доріг та вулиць.

13:49:31 24.02.2023

Попередження про небезпечні метеорологічні явища

За  інформацією Рівненського обласного центру з гідрометеорології, сьогодні, 17 лютого, ввечері зі збереженням вночі 18 лютого очікуються пориви західного вітру 15 – 20 м/с, вдень 18 лютого пориви західного вітру 19 – 24 м/с  (І рівень небезпечності, жовтий).

16:09:44 17.02.2023

Інормація щодо прибуття жалобного кортежу

Жалобний кортеж з тілом нашого загиблого захисника Любомира Бондарця прибуде в Козин орієнтовно в 11.30, далі прослідує в село Теслугів. Просимо мешканців громади зустріти нашого Героя Любомира живим коридором.

10:43:03 12.02.2023