Інфекційні хвороби

Спека сприяє поширенню інфекційних захворювань. Бережіть себе!

Літо – найкраща пора року: сонячні теплі дні, свіжі овочі та фрукти, відпочинок біля водоймищ чи в парку. Однак, саме через високі температурні показники, кишковим інфекціям притаманна літня сезонність. Також не варто забувати, що Україна сьогодні перебуває в умовах війни, що є неабияким фактором розповсюдження різних інфекційних захворювань, і в першу чергу гострих кишкових інфекцій. До них належать шигельоз, сальмонельоз, черевний тиф, паратифи А і В, холера, харчові токсикоінфекції, гепатит А та ін.

15:14:59 09.07.2024