Дата опублікування: 05 червня 2018 року

про проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів

під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні

Назва містобудівної документації: Детальний план території на земельні ділянки площею 272 га, що знаходяться за межами населених пунктів Козинської, Пустоіваннівської, Ситненської, Михайлівської, Підзамчівської сільських рад Радивилівського району Рівненської області по об’єкту «Будівництво ПЛ 330 кВ Луцьк північна-Тернопільська з реконструкцією ПС 330 кВ Луцьк північна та ПЛ 330 кВ Тернопільська.

Період проведення громадських слухань: з 05 червня 2018 року по 05 липня 2018 року.

Підстава для розроблення містобудівної документації: розпорядження голови Радивилівської районної державної адміністрації «Про розроблення детального плану території земельної ділянки, розташованої за межами населених пунктів на території Козинської, Пустоіваннівської, Ситненської, Михайлівської, Підзамчівської сільських рад Радивилівського району Рівненської області» № 127 від 08 червня 2016 року та змін до цього розпорядження від 17 листопада 2016 року № 261.

Замовник містобудівної документації: Радивилівська районна державна адміністрація.

Платник містобудівної документації: Західна ЕС ДП «НЕК «Укренерго»

Розробник проекту містобудівної документації: Рівненська філія ДП «ДІПРОМІСТО».

Нормативний документ, що регулює проведення громадських слухань: Постанова Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» від 25 травня 2011 року № 555, стаття 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

Мета проекту містобудівної документації: Визначення функціонального призначення та параметрів забудови окремих земельних ділянок з метою розміщення опор ЛЕП 330кВ. Обумовити всі планувальні обмеження використання території згідно з державними будівельними нормами та санітарно-гігієнічними нормами та сформувати містобудівні умови та обмеження. З’ясування напрямів, черговості та обсягів подальшого використання території; охорони та поліпшення стану навколишнього середовища, забезпечення екологічної безпеки.

Склад містобудівної документації: Загальна пояснювальна записка та графічний матеріал, який виконаний відповідно до вимог нормативних документів.

Зміст містобудівної документації: Містобудівна документація містить критерії планувальної організації і містобудівного розвитку території площею 272 га.

Техніко-економічні показники містобудівної документації:

• загальна довжина ПЛ (в межах Радивилівського району, за межами населених пунктів) – 23,50 км;
  • кількість опор (в межах Радивилівського району, за межами населених пунктів) – 71 шт;
  • санітарно-захисна зона ПЛ (за межами населених пунктів) – 133,48 га;
  • площа земельн. ділянок, що складають охоронну зону ПЛ (за межами населених пунктів)– 180,48га;
  • площа земельних ділянок, що вилучаються для розташування опор– 0,2321 га;

Інформацію про місце і строки ознайомлення з проектом містобудівної документації: З матеріалами проекту містобудівної документації у паперовому вигляді можна ознайомитися у відділі містобудування, архітектури, ЖКГ та інфраструктури Радивилівської райдержадміністрації (за адресою: м.Радивилів, вул.І.Франка,2, каб.317) та отримати матеріали цього проекту містобудівної документації у електронному вигляді за посиланням:

https://drive.google.com/drive/folders/1OB3ElkGDflsl17BVYxxC06mr8g5k3roZ Строки ознайомлення - протягом періоду проведення громадських слухань, в робочі дні з 9-00 год. до 17-00 год..

Відомості про строк подання і строк завершення розгляду пропозицій: пропозиції та зауваження подавати на адресу Крупецької ОТГ з 05 червня 2018 року по 06 липня 2018 року. Пропозиції  подані особами  після встановленого  строку, залишаються без розгляду.

Пропозиції приймаються: у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом заявника і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції до проекту  містобудівної документації мають право подавати:

• повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;
  • юридичні особи, об'єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;
  • власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;
  • представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;
  • народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

Дата проведення громадських слухань проекту містобудівної документації: громадські слухання з обговорення «Детальний план території на земельні ділянки площею 272 га, що знаходяться за межами населених пунктів Козинської, Пустоіваннівської, Ситненської, Михайлівської, Підзамчівської сільських рад Радивилівського району Рівненської області по об’єкту «Будівництво ПЛ 330 кВ Луцьк північна-Тернопільська з реконструкцією ПС 330 кВ Луцьк північна та ПЛ 330 кВ Тернопільська» відбудуться 06 липня 2018 року о 14-30 год. в сесійній залі Крупецької ОТГ по вул.Довга,68 , в с.Крупець

Відповідальний за проведення обговорення  та за організацію розгляду пропозицій: заступник начальника відділу, головний спеціаліст з питань містобудування і архітектури, ЖКГ, приватизації і комунальної власності Крупецької сільської ради Мамчур Лариса Олександрівна

Крупецька об’єднана територіальна громада.

Графічні матеріали містобудівної документації: