Рівненська область, Дубенський район

Крупецької сільської територіальної громади

Крупецька громада утворена  15 грудня 2015 року

перші місцеві вибори  відбулися  24 квітня  2016 року

територія сільської ради займає центральну частину району

Сільський голова ОТГ

Мошкун Віталій Володимирович,

1985 р.н., освіта – повна вища

на посаді з 2015 року

Секретар сільської ради

Хомяк Раїса Іванівна,

1963 р.н., освіта -  базова вища

на посаді з 1994 року

Депутатів сільської ради                22

Відстань до м.Рівне                        92 км

Відстань до районного центру       46 км

Площа                                                 299,6 км2

Дворів                                                3876

Населення                                         9115

До Крупецької ОТГ входять села: Крупець, Гайки, Гнильче, Баранне, Срібне, Заміщина, Боратин, Гоноратка, Довгалівка, Михайлівка, Засув, Ситне, Табачуки, Гайки-Ситенські, Коти, Карпилівка, Рідків, Митниця, Нова Митниця, Теслугів, Коритне, Пляшівка, Хотин, Полуничне, Веселе.

Проживає на території сільської ради

Пенсіонерів

10

Підприємці – фізичні особи

110

УПЦ КП – (14 релігійних громад) громада Свято-Троїцька с. Крупець, громада Свято-Володимирська  с. Баранне,  громада Свято-Михайлівська с. Срібне, громада Свято-Покровська с. Михайлівка, громада Свято-Димитрівська с. Ситне, громада Свято-Миколаївська с.Боратин, громада Собору Іоана Христителя с. Довгалівка, Свято-Івано-Богословська громада с. Рідків, Свято-Покровська громада с. Митниця, Свято-Троїцька громада с. Нова Митниця, Свято-Троїцька громада с. Теслугів, релігійна громада с. Коритне, громада Свято-Покровської парафії с. Пляшівка, церква Амфілофія Почаївського с. Хотин.

УПЦ – (5 релігійних громад) громада Свято-Михайлівська с. Срібне, громада Різдва Богородиці с. Гоноратка, Свято-Троїцька громада с. Теслугів, громада Різдва Пресвятої Богородиці с. Коритне, громада Свято-Покровської парафії с. Хотин.

ХВЄ - (3 релігійні громади) громада  Євангельських Християн баптистів с. Ситне, громада Євангельських Християн баптистів с. Крупець, громада Євангельських Християн баптистів с. Рідків.

ХВЄП - (4 релігійні громади) релігійна громада помісної церкви християн віри Євангельської П’ятидесятників с. Гайки–Ситенські, громада християн віри Євангельської П’ятидесятників с. Боратин, релігійна громада помісної церкви християн віри Євангельської П’ятидесятників с. Теслугів, громада християн віри Євангельської П’ятидесятників с. Хотин.

Охоплення населених пунктів транспортним сполученням

Автосполучення:

Села: Крупець, Михайлівка, Карпилівка, Ситне, Коти – ( траса Київ-Чоп) сполученням до м.Рівне, м.Житомир, м.Київ.

Село Крупець через м.Радивилів, м.Броди, м.Львів

Проблемні питання:

1. Термінове закінчення ремонтних робіт покрівлі сільського будинку культури в с.Крупець та роботи по капітальному ремонту приміщення будівлі в цілому.

2. Проведення капітального будівництва комунальних доріг громади, в т.ч. доріг районного значення.

3. Вуличне освітлення населених пунктів.

4. Водопостачання населених пунктів.