Рівненська область, Радивилівський район

Оголошено Грант на навчання в українському ВНЗ

Дата: 18.11.2019 16:38
Кількість переглядів: 212

Запрошуємо студентів та абітурієнтів українських ВУЗів взяти участь у соціальній програмі Scholarship.

Програма Scholarship спрямована на підтримку перспективних молодих людей в отриманні вищої освіти та повноцінної реалізації особистого потенціалу.

Приз програми – грант на навчання в українському ВНЗ в розмірі 10 000, 4 000, або 2 000 гривень.

Щоб отримати грант на навчання в українському ВУЗі потрібно всього написати статтю! Всього лише один текст на тему домашнього текстилю. Про історію виникнення предметів текстилю, їх раціональний вибір, особливості створення та так далі. Спробуйте себе в ролі журналіста і вигравайте грант на навчання.

Докладніше: https://zasteli.com.ua/ua/publications/scholarship-v-ukraine-zasteli/