Доводимо до відома наступну інформацію.

Доводимо до відома наступну інформацію

З лютого 2016 року Державною службою України з питань праці з метою економії часу та коштів заявників впроваджено роботу онлайн-приймальні громадян.

Згідно з графіком 30 серпня 2017 року відбудеться онлайн-прийом громадян Голови Державної служби України з питань праці Чернеги Романа Тарасовича в Управлінні Держпраці у Рівненській області. Ви можете скористатись можливістю отримати компетентну відповідь на свої запитання.

До 15 серпня 2017 року в Управлінні проводиться попередній запис на онлайн-прийом за телефоном  (0362) 62-11-57 (контактна особа Людмила Кобзаренко).

З питань організації онлайн-прийому додатково можна звернутись з а моб.телефоном (063) 173-06-34 (контактна особа Світлана Стельмащук).

Додаткова інформація: адреса управління Держпраці у Рівненській області – м.Рівне, вул. Лермонтова, 7.