Схід громадян сіл Ситне, Карпилівка, Табачуки, Гайки-Ситенські, Коти

07 липня 2017 року о 16.00 год. в приміщенні Ситненської ЗОШ І-ІІІ ст. відбудеться схід громадян сіл Ситне, Карпилівка, Табачуки, Гайки-Ситенські, Коти з таким порядком денним:

1.1 Звіт директора Ситненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Войцеховського Р.С.  про навчально-виховний процес та фінансово-господарську діяльність освітнього закладу за 2016/2017 навчальний рік.

1.2. Звіт в.о.старости сіл Ситне, Гайки-Ситенські, Карпилівка, Коти, Табачуки Матюшка Г.В. про економічний та соціально-культурний розвиток старостату у 2016  році.

1.3.  Про реорганізацію Ситненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня в Ситненську загальноосвітню школу І-ІІ ступеня та створення на її базі філії Крупецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня.

1.4. Різне.