Дата опублікування: 19 листопада 2018 року

про проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів

під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні

Назва містобудівної документації: Детальний план території для будівництва дитячого садка по вул.Шкільна,14 в с.Крупець Радивилівського району Рівненської області.

Період проведення громадських слухань: з 19 листопада 2018 року по 20 грудня 2018 року.

Підстава для розроблення містобудівної документації: Рішення Крупецької сільської ради «Про розроблення детального плану території по вул.Шкільна,14 в с.Крупець Радивилівського району Рівненської області» від 23 травня 2018 року №690.

Замовник містобудівної документації: Крупецька сільська рада.

Розробник проекту містобудівної документації: ПП «Ріварт-проект», м.Рівне.

Нормативний документ, що регулює проведення громадських слухань: Постанова Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» від 25 травня 2011 року № 555, стаття 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

Мета проекту містобудівної документації: визначення планувальної організацію і містобудівного розвитку наміченої земельної ділянки для будівництва дитячого садка.

Склад містобудівної документації: Загальна пояснювальна записка та графічний матеріал, який виконаний відповідно до вимог нормативних документів.

Зміст містобудівної документації: Проектом детального планування передбачається будівництво дитячого садка.

Техніко-економічні показники детального плану території:

• загальна площа проектної ділянки – 0,58 га;
  • площа забудови земельної ділянки – 1030,0 кв.м.;
  • площа покриття – 1806,3 кв.м;
  • площа озеленення та благоустрою – 2963,7 кв.м.

Інформацію про місце і строки ознайомлення з проектом містобудівної документації: з проектом містобудівної документації «Детальний план території для будівництва дитячого садка по вул.Шкільна,14 в с.Крупець Радивилівського району Рівненської області» можливо ознайомитися на офіційному сайті Крупецької громади - www.krupetska.gromada.org.ua, а також в адміністративному приміщенні Крупецької ОТГ (за адресою: 35541, c. Крупець, вул.Довга,68, телефон роб. /03633/-27-2-34, email-krupetss@ukr.net) протягом місяця.

Відомості про строк подання і строк завершення розгляду пропозицій: пропозиції та зауваження подавати на адресу Крупецької ОТГ з 19 листопада 2018 року по 20 грудня 2018 року. Пропозиції  подані особами  після встановленого  строку, залишаються без розгляду.

Пропозиції приймаються: у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом заявника і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції до проекту  містобудівної документації мають право подавати:

• повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;
  • юридичні особи, об'єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;
  • власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;
  • представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;
  • народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

Дата проведення громадських слухань проекту містобудівної документації: громадські слухання з обговорення «Детальний план території для будівництва дитячого садка по вул.Шкільна,14 в с.Крупець Радивилівського району Рівненської області» відбудуться 21 грудня 2018 року о 15-30 год. в сесійній залі Крупецької ОТГ по вул.Довга,68 , в с.Крупець

Відповідальний за проведення обговорення  та за організацію розгляду пропозицій: заступник начальника відділу, головний спеціаліст з питань містобудування і архітектури, ЖКГ, приватизації і комунальної власності Крупецької сільської ради Мамчур Лариса Олександрівна

Крупецька об’єднана територіальна громада.

Графічні матеріали містобудівної документації: