Методична література з питань соціальної реабілітації дітей з інвалідністю

З метою формування та реалізації державної політики у сфері реабілітації осіб з інвалідністю, Міністерство соціальної політики України та місцевими органами влади утворено мережу реабілітаційних установ для осіб з інвалідністю зокрема Державний комплекс соціальної реабілітації дітей-інвалідів (м. Миколаїв).

Протягом останніх років зазначена реабілітаційна установа займається  вивченням, узагальненням і розповсюдженням вітчизняного та світового досвіду застосування реабілітаційних методик і напрацювань реабілітологів, їх апробацією та адаптацією в умовах центрів соціальної реабілітації дітей з інвалідністю, розробкою інформаційних і аналітичних метеріалів.

Для використання в практичній роботі набутого досвіду серед фахівців цієї сфери  діяльності Міністерством соціальної політики  України розміщено методичну літературу з питань соціальної реабілітації дітей з інвалідністю, контактну інформацію про діяльність реабілітаційних установ та нормативно-правову  базу з питань надання реабілітаційних послуг.

1. Адаптивна фізична культура – обкладинкатекст
  2. Гендерна програма – обкладинкатекст
  3. Корекція порушень пізнавальної діяльності та розвитку - обкладинкатекст
  4. Організація та методичне забезпечення професійного прогнозування й орієнтації дітей-інвалідів старшого шкільного віку в умовах державного комплексу соціальної реабілітації дітей-інвалідів - обкладинкатекст
  5. Рекомендації щодо застосування реабілітаційних методик у роботі центрів соціальної реабілітації дітей-інвалідів - - обкладинкатекст

Контактна інформація про реабілітаційні установи, що належать до сфери управління Міністерства соціальної політики України та органів соціального захисту населення станом на 01.01.2017;

Інформація про діяльність реабілітаційних установ, що належать до сфери управління Міністерства соціальної політики України та органів соціального захисту населення станом на 01.01.2017;

Інформація про перелік професій, за якими здійснюється навчання в центрах професійної реабілітації станом на 01.01.2017.