Вітаємо з черговою перемогою

Вітаємо  з черговою перемогою

24 жовтня відбувся обласний фестиваль - конкурс української патріотичної пісні «Поліська січ». Конкурс проводився з метою популяризації творів громадянського і національно-патріотичного звучання, творів, які оспівують славетні подвиги українського народу, виховання у підростаючого покоління патріотичної свідомості, любові до рідного краю, його історичного минулого. Адже патріотична пісня та поезія возвеличує одвічні святині українського народу: любов до землі, до родини, до Батьківщини, подвиги героїв, прагнення до волі, незалежності, утверджує мужність і силу нашого народу, його благородство й звитягу.

Виступи конкурсантів журі оцінювало за чистотою інтонації, красою тембру і силою голосу, динамікою звуку, артистизмом та виразністю виконання.

Нашу громаду мала честь представити  Уляна Бабак, юна вихованка ЦДЮТ «Креатив» Крупецької сільської ради з піснею Руслани Лоцман «Запалю свічу». Уляна успішно впоралася з конкурсними вимогами та виборола  друге призове місце у другій віковій категорії.

Наша учасниця вразила глядачів продуманим вибором репертуару, сценічним образом та майстерністю виконання.

Щиро вітаємо Уляну, її керівника Людмилу Мандзюк, всіх нас з великим успіхом нашої талановитої юної зірки. Бажаємо таких же яскравих перемог на всеукраїнських конкурсах!