Вітаємо переможців конкурсу

Фестиваль-конкурс «Молодь обирає здоров’я» щорічно проводиться з метою популяризації та пропаганди серед молоді здорового способу життя, запобігання негативним проявам у молодіжному середовищі, виявлення та підтримки талановитої молоді, організації змістовного дозвілля.

16 березня 2018 р. відбувся І (районний) етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я». У конкурсі взяли участь агітбригади закладів загальної середньої освіти Крупецької сільської ради.

Агітбригада Срібненської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів «Веселка» у складі учнів 7 класу, яку старанно підготували вчитель Прокопчук Н.Ф. і Тарасюк А.Є. за підсумками фестивалю посіла  ІІ місце.

Команда Довгалівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів «Здоровим бути модно»  виборола ІІІ місце.

Щиро вітаємо переможців конкурсу та бажаємо їм натхнення і подальших звершень!