Семінар «Основи законодавства про запобігання корупції та конфлікту інтересів»

Семінар  «Основи законодавства про запобігання корупції та конфлікту інтересів»

23 листопада 2017 року у Крупецькій об’єднаній територіальній громаді відбувся семінар  «Основи законодавства про запобігання корупції та конфлікту інтересів». Семінар було організовано директором обласної громадської організації комітету виборців України Олексієм Горецьким та консультантом з правових питань Василем Куреласом. У роботі семінару взяли участь депутати та трудовий колектив Крупецької сільської ради.

Директор обласної громадської організації комітету виборців України та консультант з правових питань дали роз’яснення щодо застосування Закону України «Про запобігання корупції», зокрема детально розглянули питання виникнення конфлікту  інтересів у роботі посадових осіб державної служби та органів місцевого самоврядування.

Крім цього було дано рекомендації щодо заповнення декларацій посадовими особами місцевого самоврядування.