Літературна вікторина «Він буде жити вічно»

6 березня в приміщення Крупецької загальноосвітньої школи директор будинку с.Крупець в 6 класі провела літературну вікторину «Він буде жити вічно», де учні поділились на дві команди, які позмагались на кращого знавця життя і творчості поета, а також був конкурс капітанів команд, де потрібно було за 1 хвилину написати якнайбільше назв творів Т.Шевченка.

Т.Шевченко все своє життя весь свій могутній талант присвятив українському народові: своїм сучасникам і нам, нащадкам. Будьмо вдячні йому і за «Заповіт» і за «Гайдамаків», і за «Катерину»… Читаймо Шевченкові твори, вивчаймо їх, шануймо те, що залишив нам у спадок Великий Кобзар.

М.Кундеус