Крупецька громада
Радивилівський район, Рівненська область

Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені  Тараса Шевченка 

Вітаємо переможців ІІ етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені  Тараса Шевченка в 2017 році і вчителів, які їх підготували.

10 листопада 2017 року відбувся ІІ  (районний) етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені  Тараса Шевченка в 2017 році. Учасниками цього заходу стали 26 учнів 5-11 класів закладів загальної середньої освіти Крупецької сільської ради. Переможцями конкурсу стали 13 учнів, що становить 50% від загальної кількості учасників. Абсолютну перемогу серед учасників шкіл Крупецької громади виборола учениця 9 класу Крупецької школи Сова Юлія (вчитель Рудишина Е.В.).

Найбільшу кількість переможців підготували – вчитель Крупецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  Протас В.В., вчитель Срібненської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Матюшок О.В.

                                             5 клас

 

1.

Матюшок Ірина Юріївна

Срібненська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Крупецької сільської ради Радивилівського району Рівненської області

ІІІ місце

Матюшок Галина Павлівна

                                              6 клас

 

1.

Гладун Володимир Олександрович

Срібненька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Крупецької сільської ради Радивилівського району Рівненської області

ІІІ місце

Матюшок Оксана Василівна

                                              7 клас

 

1.

Бабак Уляна Олегівна

Крупецька  загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Крупецької сільської ради Радивилівського району Рівненської області

ІІ місце

Протас Віта Володимирівна

2.

Мандина Вікторія Володимирівна

Срібненька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Крупецької сільської ради Радивилівського району Рівненської області

ІІ місце

Мошкун Людмила Сергіївна

3.

Калашнікова Тетяна Миколаївна

Михайлівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Крупецької сільської ради Радивилівського району Рівненської області

ІІІ місце

Барабан Наталя Іванівна

                                              8 клас

 

1.

Янісевич Станіслав Русланович

Довгалівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Крупецької сільської ради Радивилівського району Рівненської області

І місце

Панасюк Оксана Григорівна

2.

Цимбалюк Альона Василівна

Крупецька  загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Крупецької сільської ради Радивилівського району Рівненської області

ІІ місце

Чубик Тетяна Миколаївна

3.

Матюшок Тетяна Віталіївна

Срібненська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Крупецької сільської ради Радивилівського району Рівненської області

ІІІ місце

Матюшок Оксана Василівна

                                          9 клас

 

1.

Сова Юлія Миколаївна

Крупецька  загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Крупецької сільської ради Радивилівського району Рівненської області

І місце

Рудишина Ельвіра Володимирівна

2.

Головчук Сергій Петрович

Довгалівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Крупецької сільської ради Радивилівського району Рівненської області

ІІ місце

Семанюк Ірина Ярославівна

3.

Денищук Діана Миколаївна

Срібненська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Крупецької сільської ради Радивилівського району Рівненської області

ІІІ місце

Матюшок Оксана Василівна

                                                11 клас

 

1.

Мирончук Анастасія Володимирівна

Крупецька  загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Крупецької сільської ради Радивилівського району Рівненської області

ІІІ місце

Протас Віта Володимирівна

2.

Панасюк Катерина Миколаївна

Довгалівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Крупецької сільської ради Радивилівського району Рівненської області

ІІІ міс це

Чубай Світлана Станіславівна



« повернутися до списку новин