Оголошення (для народних умільців)

22 липня 2017 року на території iсторико-культурного комплексу «Замок-музей Радомисль» (Житомирська область) проходитиме другий Всеукраїнський фестиваль-показ етнічного, стилiзовано-етнiчного одягу та аксесуарів «Аристократична Україна».

Фестиваль проводитиметься з метою популяризації вiдродження культурних традицiй України, розвитку культурної й народної дипломатiї мiж етносами й нацiональними меншинами, які вважають своєю Батькiвщиною Україну, та представниками народiв, які проживають в Україні.

Пiд час фестивалю на території iсторико-культурного комплексу «Замок-музей Радомисль» вiдбудеться ярмарок-продаж робiт українських дизайнерiв та народних майстринь.

У 2016 роцi у рамках  фестивалю було продемонстровано українське автентичне вбрання Полтавщини, Донеччини та Волинi.

Окрім популярних в Україні дизайнерів, у фестивалі взяли участь представники з посольств Малайзiї, Польщі та Пiвденної Кореї.

Контактна особа від оргкомiтету фестивалю: Руслан Велiгодський, E-Mail bogomolets7@gmail.com.

Мобільний телефон 050 856 57 30